Cyklisté sobě!

Vadí vám problémové místo, přes které jezdíte a přitom nemáte čas a chuť zabývat se jednáním s úřady? V tom případě jsou stránky Cyklisté sobě právě pro vás!

Zde můžete s vydáním minima času a energie udělat maximum pro zlepšení podmínek na vaší trase: přihlásit se, že vás konkrétní problém pálí, diskutovat o vhodném řešení, informovat ostatní o dalším problémovém místě. Stránky Cyklisté sobě jsou nejrychlejší způsob, jak zlepšit podmínky pro jízdu na kole. Kdekoliv v Česku.

Veškeré další informace, články, texty, příspěvky a návody, najdete od ledna 2015 na blogu Cyklisté sobě. Prahou na kole částečně sdílí jeho obsah.

Seznam všech skupin zde


Projekt Cyklisté Sobě byl v rámci projektu Podpora udržitelného rozvoje skrze komunitní spolupráci podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů www.fondnno.cz www.eeagrants.cz.

loga-fondnno-nros-partnestvi-eeagrants-mala-rgb

 

 

 

 

Projekt byl podpořen v roce 2013 Nadací Partnerství, v roce 2013 a 2014 Nadací Via, fond T-Mobile.

Cyklisté sobě patří na:

Podpořte nás

Nejnovější články

Karlínská zóna: změna k horšímu?!

27. 05. - Názory
schema_likvidace_karlinaPokud sledujete náš portál Cyklisté sobě, tak již jistě pár dní víte, že se pro Karlín připravují velké změny. Zavádí se zde mnoho let plánovaná..více

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru