Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře - uzamčeny

 1. No , hele zrovna s tou Celetnou bych byl hodně opatrný, pokusím se to najít kdy to bylo (dával jsem to k dobrému na nakole.cz v diskusi) ale nedávno jsem na to koukal ze zvědavosti v době nějaký brutální ledovky, kdy všude okolo byly intenzity něco jako pár lidí za den a v Celetný měřák ukazoval průjezdy dosloca peletonů cyklistů, kteří tam asi proskakovali nějakým teleportem… myslím, že v ty dny Celetná hlásila násobky průjezdů celý Prahy ..

 2. tak jsem to našel : bylo to 15 -16/12 /2012

  Re: co mě pobavilo nebo potěšilo 39 Pobavilo počítadlo cyklistů Praha 15/12/2012

  http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/doprava/web…!ut/p/b1/04_SjzS0MLMwMbW0MNeP0I_KSyzLTE8syczPS8wB8aPM4i39TJ0CvN0NDQzcLV0NPB2djXzNHQ2MLALN9XOjHBUB1mZuJA!!/

  Napřed jsem si říkal 167 cyklistů to je na dnešek, DEN LEDOVKY PŘI KTERÉ SE NEDÁ ANI CHODIT, opravdu hodně… jenže pak jsem projel jednotlivá stanoviště a myslím, že je to jasný fejk…

  Představa, že dnes jelo 106 cyklistů Celetnou je zjevná blbost když chybí jakákoliv návaznost na dalších sčítačích v okolí.

  Pak je ještě veselý sčítač v Podbabě s celkovým záznamem 0 ale ve směrech má 2190 průjezdů :)

  zábavné dneska ta cyklistická smršť na Celetné pokračuje :)
  ¨http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/doprava/web…

  122 cyklistů dnes projelo celetnou od půlnoci do 11,30 .

  Sčítače sčítají :)

  [ Reagovat ] [ Zpět ]

 3. koneckonců stačí se ne Celetnou podívat dneska :)
  že by 33 procent cyklodopravy šlo skrz Celetnou ???

 4. Neříkám, že jsem tou Celetnou jel dneska 122krát, jednou ale ano ;-)
  (a ledovka nebyla, v půl deváté už břečku zvládli stáhnout).

  Díky za info, o vyčištění dat od zjevných nesmyslů jsem se snažil (třeba vím o „nadsazování“ na Dukelských Hrdinů v roce 2010-11), tohle jsem ale neuhlídal.

 5. Nevzpoměl bych si, když by jsi Celetnou sám nezmínil…

  hele 15/12/2012 měla celetná 281 cyklistů :) zatímco po Praze sesbírali z chodníků 90 zlomenin a obraženin.

  Ledovka způsobila stovky zranění, v neděli hrozí znovu
  19:30 | 15.12.2012 | Aktualizováno
  Domácí, ČTKKomentáře:
  Praha – Ledovka v sobotu ve velké části republiky od rána způsobila stovky automobilových havárií a poranění, která lidé utrpěli po pádu na kluzkých chodnících.

  K nejpostiženějším patřily střední Čechy a Praha, řada autobusů na Kladensku a v okolí hlavního města nedojela k cestujícím. Na Moravě a ve Slezsku na rozdíl od většiny Čech počasí zatím problémy nedělalo.

  Ve většině českých krajů a části jižní Moravy hrozí až do nedělního dopoledne kromě náledí znovu i ledovka, která je nebezpečnější. Záchranáři, policisté i silničáři upozorňují na to, že v noci mohou silnice a chodníky opět namrzat.

  V hlavním městě komplikovala ledovka život zejména chodcům. Mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby uvedla, že záchranáři museli ošetřit už více než 90 zranění, způsobených právě pádem na namrzlém chodníku.

 6. A mně to zase nepřišlo divný…

  Jinak jsem se zeptal a dozvěděl se, že v březnu budou všechny sčítače seřizovat.

 7. Co messici? Ti jezdi za kazdeho pocasi a zrovna Celetna si myslim, ze bude dobra spojka. Staci kdyz to jeden za sichtu projede desetkrat a stovka je tam jak nic.
  Pak jeste mozna, ze by to pocitalo i ty turisticke bandy na Segway, pripadne prcky na kolobezkach, ale ti asi v tomhle pocasi nejezdi :-)

 8. messíci mě teda nenapadli, ale tenkrát když jsem si toho všiml poprvé to bylo i o víkendu a navíc v noci, to bych moc messengerů nečekal :)

 9. Je nějaké vysvětlení poklesu na Podolském nábřeží? Jízda s auty mimo sčítač? Jízda po druhém břehu? Nebo tam je nějaká jiná atraktivní objížďka?

 10. Jelikož sčítač na Podolském nábřeží navazuje na zakázaný a v posledním roce hlídaný průjezd Vyšehradským tunelem, jezdí velké množství cyklistů po vozovce s auty.

 11. Jo, to by vysvětlovalo. Přidejme si postupně stále otravnější průjezd po náplavce, absenci výraznějších návazných zlepšení, rostoucí problémy u zastávek a Žlutých lázní a máme to.

 12. Přiznám se, že po silnici v Podolí jezdím radši vždy od okamžiku kdy se udělá hezky a mezi auty je cyklistovi líp než mezi lidmi, kteří si cyklostezku pletou se sportovištěm.
  Úsek cyklostezky od Baranďáku prakticky až po Zbraslav je za sluníčkatého dne pro cyklistu vracejícího se z práce peklo…

 13. Ha, ja vedela, ze se Celetna a jeji cyklopelotony v zime uz nekde resily. Opet se resi na nakole, ze Celetna scita ledacos a hazi moc vysoka hausnumera, opravdu ten scitac serizovali?

Další z rubriky

Florenc má nové přechody i cyklopruhy 8

02. 12. - Martin - Zprávy
Tento listopad došlo k rekonstrukci světelné křižovatky ulic Ke Štvanici a Křižíkova mezi autobusovým nádražím..více

Smíchov má přes kilometr nových cyklopruhů. Kdy přibudou další? 16

25. 11. - Martin - Zprávy
Praha 5 získala v listopadu 2019 nové ochranné pruhy pro cyklisty. Přibližně 1300 metrů jich..více

Cykloboxy na Praze 10 skončily 18

Příběh cykloboxů pro individuální uschování kol v desáté městské části se po dvou letech provozu..více

Patočkova: ochranné cyklopruhy u střešovické vozovny 10

Na rozhraní ulic Patočkova a Milady Horákové u zastávek tramvají Vozovna Střešovice vznikly na konci..více

Cyklomagistrála na Hlávkově mostě? Zatím jen apel na řidiče 31

Zhruba třicet lidí se ve čtvrtek 26. září účastnilo happeningu „Otevíračka cyklomagistrály“ pořádaného kolektivem Bike..více

Cyklostojany ve vozovce 2

Cyklostojany umisťované ve vozovce. V jiných městech a zemích běžná praxe, v Praze po dlouhou..více

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

 • vlákno: Ochranné cyklopruhy na Mariánských hradbách

  V rámci pouhé opravy povrchu se podle fotek dosáhlo slušného výsledku. Ideální řešení je ale opravdu obousměrná cyklostezka, místa je…

 • újezďák: Skončeme závodění s auty

  Nevím jestli jsem rozuměl, ale rozhodně si nemyslím, že lidé " závodící na cyklostezkách" mají nastartované ze silnice od aut…

 • VencaM: Skončeme závodění s auty

  Zdravím vás z jiného světa. Popadl jsem svoji skládačku a vyrazil na advent do Vídně. S auty v provozu jsem…

webdesign by 2046
↑ nahoru