Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře - uzamčeny

 1. No , hele zrovna s tou Celetnou bych byl hodně opatrný, pokusím se to najít kdy to bylo (dával jsem to k dobrému na nakole.cz v diskusi) ale nedávno jsem na to koukal ze zvědavosti v době nějaký brutální ledovky, kdy všude okolo byly intenzity něco jako pár lidí za den a v Celetný měřák ukazoval průjezdy dosloca peletonů cyklistů, kteří tam asi proskakovali nějakým teleportem… myslím, že v ty dny Celetná hlásila násobky průjezdů celý Prahy ..

 2. tak jsem to našel : bylo to 15 -16/12 /2012

  Re: co mě pobavilo nebo potěšilo 39 Pobavilo počítadlo cyklistů Praha 15/12/2012

  http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/doprava/web…!ut/p/b1/04_SjzS0MLMwMbW0MNeP0I_KSyzLTE8syczPS8wB8aPM4i39TJ0CvN0NDQzcLV0NPB2djXzNHQ2MLALN9XOjHBUB1mZuJA!!/

  Napřed jsem si říkal 167 cyklistů to je na dnešek, DEN LEDOVKY PŘI KTERÉ SE NEDÁ ANI CHODIT, opravdu hodně… jenže pak jsem projel jednotlivá stanoviště a myslím, že je to jasný fejk…

  Představa, že dnes jelo 106 cyklistů Celetnou je zjevná blbost když chybí jakákoliv návaznost na dalších sčítačích v okolí.

  Pak je ještě veselý sčítač v Podbabě s celkovým záznamem 0 ale ve směrech má 2190 průjezdů :)

  zábavné dneska ta cyklistická smršť na Celetné pokračuje :)
  ¨http://www.tsk-praha.cz/wps/portal/doprava/web…

  122 cyklistů dnes projelo celetnou od půlnoci do 11,30 .

  Sčítače sčítají :)

  [ Reagovat ] [ Zpět ]

 3. koneckonců stačí se ne Celetnou podívat dneska :)
  že by 33 procent cyklodopravy šlo skrz Celetnou ???

 4. Neříkám, že jsem tou Celetnou jel dneska 122krát, jednou ale ano ;-)
  (a ledovka nebyla, v půl deváté už břečku zvládli stáhnout).

  Díky za info, o vyčištění dat od zjevných nesmyslů jsem se snažil (třeba vím o „nadsazování“ na Dukelských Hrdinů v roce 2010-11), tohle jsem ale neuhlídal.

 5. Nevzpoměl bych si, když by jsi Celetnou sám nezmínil…

  hele 15/12/2012 měla celetná 281 cyklistů :) zatímco po Praze sesbírali z chodníků 90 zlomenin a obraženin.

  Ledovka způsobila stovky zranění, v neděli hrozí znovu
  19:30 | 15.12.2012 | Aktualizováno
  Domácí, ČTKKomentáře:
  Praha – Ledovka v sobotu ve velké části republiky od rána způsobila stovky automobilových havárií a poranění, která lidé utrpěli po pádu na kluzkých chodnících.

  K nejpostiženějším patřily střední Čechy a Praha, řada autobusů na Kladensku a v okolí hlavního města nedojela k cestujícím. Na Moravě a ve Slezsku na rozdíl od většiny Čech počasí zatím problémy nedělalo.

  Ve většině českých krajů a části jižní Moravy hrozí až do nedělního dopoledne kromě náledí znovu i ledovka, která je nebezpečnější. Záchranáři, policisté i silničáři upozorňují na to, že v noci mohou silnice a chodníky opět namrzat.

  V hlavním městě komplikovala ledovka život zejména chodcům. Mluvčí pražské zdravotnické záchranné služby uvedla, že záchranáři museli ošetřit už více než 90 zranění, způsobených právě pádem na namrzlém chodníku.

 6. A mně to zase nepřišlo divný…

  Jinak jsem se zeptal a dozvěděl se, že v březnu budou všechny sčítače seřizovat.

 7. Co messici? Ti jezdi za kazdeho pocasi a zrovna Celetna si myslim, ze bude dobra spojka. Staci kdyz to jeden za sichtu projede desetkrat a stovka je tam jak nic.
  Pak jeste mozna, ze by to pocitalo i ty turisticke bandy na Segway, pripadne prcky na kolobezkach, ale ti asi v tomhle pocasi nejezdi :-)

 8. messíci mě teda nenapadli, ale tenkrát když jsem si toho všiml poprvé to bylo i o víkendu a navíc v noci, to bych moc messengerů nečekal :)

 9. Je nějaké vysvětlení poklesu na Podolském nábřeží? Jízda s auty mimo sčítač? Jízda po druhém břehu? Nebo tam je nějaká jiná atraktivní objížďka?

 10. Jelikož sčítač na Podolském nábřeží navazuje na zakázaný a v posledním roce hlídaný průjezd Vyšehradským tunelem, jezdí velké množství cyklistů po vozovce s auty.

 11. Jo, to by vysvětlovalo. Přidejme si postupně stále otravnější průjezd po náplavce, absenci výraznějších návazných zlepšení, rostoucí problémy u zastávek a Žlutých lázní a máme to.

 12. Přiznám se, že po silnici v Podolí jezdím radši vždy od okamžiku kdy se udělá hezky a mezi auty je cyklistovi líp než mezi lidmi, kteří si cyklostezku pletou se sportovištěm.
  Úsek cyklostezky od Baranďáku prakticky až po Zbraslav je za sluníčkatého dne pro cyklistu vracejícího se z práce peklo…

 13. Ha, ja vedela, ze se Celetna a jeji cyklopelotony v zime uz nekde resily. Opet se resi na nakole, ze Celetna scita ledacos a hazi moc vysoka hausnumera, opravdu ten scitac serizovali?

Další z rubriky

Dál od kraje vozovky 27

Zákon číslo 361/2000 Sb. v paragrafu  §57 (2) přikazuje cyklistům jízdu při pravém okraji vozovky...více

Adam Scheinherr: Pokud cyklodopravě prostor nezačneme dávat, tak na kole jezdit nikdy nebudeme 70

Po celé jaro jsme vám přinášeli ankety o plánech jednotlivých městských částí v oblasti cyklistické..více

Nepovinná infrastruktura 25

Zákon přikazuje cyklistům používat zřízenou infrastrukturu. Na první pohled racionální postoj má ovšem v některých..více

Elektrokoloběžky mají v Německu zelenou 4

Od června letošního roku začalo v Německu platit nové vládní nařízení stanovující pravidla provozu lehkých..více

Co chystají městské části: Praha 19 (Kbely) 12

22. 07. - redakce - Zprávy
Počátkem března jsme rozeslali městským částem Praha 1 – Praha 22 sadu otázek ohledně rozvoje..více

Nové cyklotrasy na Praze 14: A240 Kyje – Jahodnice 11

Jak jsem psal v minulém článku, nová cyklistická infrastruktura v Praze nejsou jen cyklostezky na..více

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru