Přivítání nové redakce

Vráťa Filler se rozloučil s prací šéfredaktora tohoto webu. Nadále bude svými skvělými analýzami přispívat z pozice běžného redaktora. Starost o plynulý běh Prahou na kole a konečnou editaci článků je již několik hodin na mých bedrech.

Výhled do budoucna

Základní prioritou Prahou na kole je přinášení stále kvalitních pravidelných článků o dění v Praze, především kvalitních a propracovaných analýz, v čemž bude zajisté Vráťa Filler i nadále oporou redakce.

Mimo to budou nadále vycházet i inspirativní zkušenosti ze zahraničí, překlady zajímavých cizojazyčných článků a další rubriky, na které jste jako čtenáři zvyklí. Samozřejmostí je snaha zlepšovat se, informace si stále lépe ověřovat a celkově neustrnout v jednom bodě vývoje. Mapa se bude dále vyvíjet a snad již brzo dozná dříve anoncovaných změn – lepší funkčnost pro mobilní telefony a tablety.

Pod mým vedením redakce bych se rád postupně více věnoval lidem, kteří se na kole po Praze pohybují. Zde se dá najít návaznost na minulé reportáže z cyklojízd nebo podzimní rozhovor se spoluautorem Kol narůžovo – Martinem Petříkem. Články o infrastruktuře jsou podstatné, ale její uživatelé mají zajisté také hodně co říct.

Přidejte se a rozšiřte řady redakce

Web Prahou na kole směřuje k větší rozmanitosti. Již nyní nám zasíláte své články: Anička psala o svých zkušenostech ve Vancouveru, Helena Jindrová zase o Porůří. Všem, kteří již nyní píší a pomáhají, bych rád poděkoval a vyzval Vás ostatní, že o Vaše články a zkušenosti stojíme.

Napište nám, jak se Vám jezdí po Praze, napište Vaše zkušenosti ze zahraničí. Zajímalo by nás, jak se Vám začínalo jezdit ve městě. My, kteří již jezdíme déle než pár měsíců, snadno zapomínáme, jak mohou být začátky těžké. Jaké to bylo? Jak se vaše ježdění po Praze vyvíjelo?

Kromě příležitostných článků se můžete stát členy redakce a pracovat na Vám blízkých tématech pravidelněji a intenzivněji. Navíc čas od času mít možnost zajít na redakční schůzku a nahlédnou trochu více pod pokličku redakční práci i dění v Praze.

Pokud Vás tolik nelákají články, ale chtěli byste vkládat nové fotky a informace do mapy, i tato možnost existuje. V mapě jsou v současnosti stovky až tisíce fotek a informací. Na udržení její aktuálnosti se podílí již dnes mnoho lidí a další jsou vždy potřeba.

Rád přivítám na Prahou na kole nové redaktory, fotografy a autory. Ozvěte se mi, stačí napsat na redakce@prahounakole.cz.

Těším se na spolupráci a na další rozvoj Prahou na kole. Za celou redakci bych Vám chtěl popřát hezký rok 2015. Snad opět potkáme v ulicích další nové tváře na kolech.

Jiří Motýl

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Další z rubriky

Novinky v cyklomapě na podzim 2018 8

V Praze se stále něco mění, a drobných změn doznává i naše cyklomapa. Každý půlrok..více

Otázky představitelům politických stran – 2018 23

Stejně jako před čtyřmi lety, i letos jsme před volbami zaslali zástupcům politických stran a..více

Staňte se členy týmu Prahou na kole :)

Tým online magazínu Prahou na kole je dlouhodobě otevřen každému, kdo by chtěl společně s..více

Fotky ze křtu knihy Městem na kole :)

V pondělí 21. května 2018 byla v knihkupectví, kavárně a vinném baru Božská Lahvice pokřtěna..více

Hospodaření Prahou na kole v roce 2017 26

V roce 2016 jsme založili novou tradici, kdy jsme se jali průběžně představovat hospodaření našeho..více

Prahou na kole v roce 2017 2

Rok 2017 je již několik týdnů za námi, dovolte mi tedy před začátkem jara krátké..více

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jaký je nejčastější typ dlažby na vašich cestách po Praze?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

  • Standa: Cyklostezka mezi Újezdem nad lesy a Kolodějemi byla otevřena

    https://www.youtube.com/watch?v=eamMQtcTxW8 Dnes i TSK vydalo video z cyklostezky, moc nechápu průběh a konečné dílo v porovnání…

  • Hary: Na kole vedle sebe

    Proč je zakázaná jízda dvou cyklistů vedle sebe, to před časem vysvětloval pan "všechno vím, všechno znám" Machovec z Global…

  • Pavel: Muzejní oáza

    Legislativní neukotvenost tohoto prostoru je jeho největším problémem. Stezka pro cyklisty má podle mého někde začínat, někudy vést a někde…

webdesign by 2046
↑ nahoru