Přivítání nové redakce

Vráťa Filler se rozloučil s prací šéfredaktora tohoto webu. Nadále bude svými skvělými analýzami přispívat z pozice běžného redaktora. Starost o plynulý běh Prahou na kole a konečnou editaci článků je již několik hodin na mých bedrech.

Výhled do budoucna

Základní prioritou Prahou na kole je přinášení stále kvalitních pravidelných článků o dění v Praze, především kvalitních a propracovaných analýz, v čemž bude zajisté Vráťa Filler i nadále oporou redakce.

Mimo to budou nadále vycházet i inspirativní zkušenosti ze zahraničí, překlady zajímavých cizojazyčných článků a další rubriky, na které jste jako čtenáři zvyklí. Samozřejmostí je snaha zlepšovat se, informace si stále lépe ověřovat a celkově neustrnout v jednom bodě vývoje. Mapa se bude dále vyvíjet a snad již brzo dozná dříve anoncovaných změn – lepší funkčnost pro mobilní telefony a tablety.

Pod mým vedením redakce bych se rád postupně více věnoval lidem, kteří se na kole po Praze pohybují. Zde se dá najít návaznost na minulé reportáže z cyklojízd nebo podzimní rozhovor se spoluautorem Kol narůžovo – Martinem Petříkem. Články o infrastruktuře jsou podstatné, ale její uživatelé mají zajisté také hodně co říct.

Přidejte se a rozšiřte řady redakce

Web Prahou na kole směřuje k větší rozmanitosti. Již nyní nám zasíláte své články: Anička psala o svých zkušenostech ve Vancouveru, Helena Jindrová zase o Porůří. Všem, kteří již nyní píší a pomáhají, bych rád poděkoval a vyzval Vás ostatní, že o Vaše články a zkušenosti stojíme.

Napište nám, jak se Vám jezdí po Praze, napište Vaše zkušenosti ze zahraničí. Zajímalo by nás, jak se Vám začínalo jezdit ve městě. My, kteří již jezdíme déle než pár měsíců, snadno zapomínáme, jak mohou být začátky těžké. Jaké to bylo? Jak se vaše ježdění po Praze vyvíjelo?

Kromě příležitostných článků se můžete stát členy redakce a pracovat na Vám blízkých tématech pravidelněji a intenzivněji. Navíc čas od času mít možnost zajít na redakční schůzku a nahlédnou trochu více pod pokličku redakční práci i dění v Praze.

Pokud Vás tolik nelákají články, ale chtěli byste vkládat nové fotky a informace do mapy, i tato možnost existuje. V mapě jsou v současnosti stovky až tisíce fotek a informací. Na udržení její aktuálnosti se podílí již dnes mnoho lidí a další jsou vždy potřeba.

Rád přivítám na Prahou na kole nové redaktory, fotografy a autory. Ozvěte se mi, stačí napsat na redakce@prahounakole.cz.

Těším se na spolupráci a na další rozvoj Prahou na kole. Za celou redakci bych Vám chtěl popřát hezký rok 2015. Snad opět potkáme v ulicích další nové tváře na kolech.

Jiří Motýl

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Další z rubriky

Malý úklid v cyklomapě 7

Po delší době se trošku uklízelo v cyklomapě Prahou na kole. Částečně na základě odezvy..více

Dva roky Instagramu Prahou na kole :)

V červnu uběhly dva roky od založení instagramového účtu Prahou na kole. Ten v podstatě ihned..více

Pozvánka: Cyklistický mapathon :)

Tento příspěvek vychází netradičně v odpoledních hodinách, konkrétně v 17:30. Za týden v pondělí 15...více

Přidejte se do týmu PNK! :)

Naši dlouholetí příznivci jistě vědí: obsah cyklistického serveru Prahou na kole je zajišťován především nadšenými..více

Anketa o cyklostavbu roku 2016 3

Zvolte pražskou cyklistickou stavbu uplynulého roku 2016! Která stavba z Prahy a blízkého okolí vám..více

TOP10 článků roku 2016 :)

Rok 2016 je za námi. Publikovali jsme přes 130 článků, komentářů a příspěvků. Typicky nejčtenější..více
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jak dlouhá bývá vaše obvyklá trasa na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku.
nebo
Daruj
webdesign by 2046
↑ nahoru