Inzerce na Prahou na kole

Prahou na kole nenabízí možnost klasické bannerové inzerce, nabízí ale možnost tří propagačních formátů. Naše čtenářská obec je poměrně úzce zaměřená, což je jednoznačnou výhodou pro inzerci produktů majících vztah k jízdě na kole ve městě.

Nabízíme následující inzertní formáty:

Komerční sdělení

Vydává se jako zvláštní článek v rubrice „komerční sdělení“. Pod perexem článku bude vložený rámeček s větou:

  Toto je komerční sdělení. Prahou na kole není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

Komerční sdělení bude po vydání zobrazeno jako úvodní článek, s garancí titulního článku na 24 nebo 72 hodin, dále bude minimálně po jeden týden součástí úvodní stránky webu. Komerční sdělení zůstávají součástí historie webu, pokud zadavatel nepožádá o jejich stažení. Zadavatel má plnou kontrolu nad zněním článku.

Komerční sdělení by se mělo týkat produktů souvisejících s hlavní náplní webu, tedy městskou cyklistikou. U komerčního sdělení lze nepřipustit komentování článku. Vydáváme nejvýš jedno komerční sdělení za měsíc.

Sponzorovaný článek

Sponzor může podpořit standardní redakční článek. V 1/3 textu bude článek doplněn rámečkem zhruba v následující podobě:

Sponzorem tohoto článku je Prahou na kole,
nejkvalitnější server o městské cyklistice v ČR.

Informace o sponzorování zůstává součástí článku, pokud zadavatel nepožádá o její stažení. Sponzor nemůže ovlivnit znění článku, může si ale z nabídky plánovaných článků vybrat, které z nich hodlá sponzorovat. Aktuální nabídku článků připravených k vydání zašleme na vyžádání.

Sponzorovaná stránka

Sponzor může podpořit také trvalou stránku webu za podmínek obdobných jako u sponzorovaných článků. Sponzorování stránky se sjednává na dobu určitou, zpravidla na 1 rok. Cena za sponzorování stránky se stanoví zařazením stránky do kategorie podle návštěvnosti.

Ceník

NabídkaCena od 27.4.2019 (bez DPH)
Komerční sdělení, 24 hod. jako úvodní článek.2000,- Kč
Komerční sdělení, 72 hod. jako úvodní článek.3000,- Kč
Sponzorování jednoho článku400,- Kč
Sponzorování tří článků1000,- Kč
Sponzorování stránky, typ A+ (výjimečná návštěvnost)Stanovuje se individuálně v aktuální nabídce
Sponzorování stránky, typ A (nejnavštěvovanější)2000,- Kč za rok
Sponzorování stránky, typ B (1000-2000 návštěv/rok)1000,- Kč za rok
Sponzorování stránky, typ C (500-1000 návštěv/rok)800,- Kč za rok
Sponzorování stránky, typ D (0-500 návštěv/rok)500,- Kč za rok

Pro aktuální nabídku článků a stránek ke sponzorování nebo při specifických požadavcích mimo nabízené možnosti nám napište na adresu redakce@prahounakole.cz.

Návštěvnost

Návštěvnost v sezóně činí přibližně 500 uživatelů denně. Mimo sezónu (listopad – březen) je návštěvnost přibližně poloviční. Stránky Prahou na kole v roce 2017 měly 138 981 návštěv od 76 415 uživatelů, celkem 250 099 shlédnutí. Na vyžádání vám zašleme podrobnější statistiky.

Férová reklama

Online magazín Prahou na kole ctí zásady Férové reklamy. Veškerá reklamní sdělení na jakýchkoliv kanálech Prahou na kole jsou přiznaná a viditelně označená.

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit
FacebookInstagramTwitterYouTube

Nejnovější články

Cyklotrasa A202 protažena z Kunratic do Vestce

18. 01. - Zprávy
Na sklonku minulého roku došlo k proznačení místní cyklotrasy A202. Ta spojuje okrajovou městskou část Praha-Kunratice se středočeskou obcí Vestec. Nedošlo k žádným stavebním úpravám,..více

Poslední komentáře

  • Pavel Masek: Co si myslíte o našem webu?

    @antonio - PNK se prezentuje jako nezavisle a jakmile si ziska dotace od kohokoliv, vznika tim nejaky zavazek, vetsinou to…

  • Antonio: Co si myslíte o našem webu?

    Ano, líbí se mi co píšete na FB - centrum a komunita. PNK by se mohlo stát značkou, která bude…

  • Jan Fiala: Co si myslíte o našem webu?

    V posledních letech se výrazně zlepšily mapy.cz, turistická vrstva. Dobře se tu plánuje trasa, včetně manipulace s průjezdními body. Je…

webdesign by 2046
↑ nahoru