Náš tým

Jsme nezávislým zpravodajským a informačním projektem iniciativy Auto*Mat. Nezávislost Prahou na kole na ostatních aktivitách iniciativy Auto*Mat je garantována osobou šéfredaktora, který není členem vnitřního týmu Auto*Matu. Tady je náš kompletní tým:

Petr Dlouhý

S Prahou na kole spolupracuje od roku 2011. Autor nové verze cyklomapy Prahou na kole nasazené v roce 2012, programátor. Specialista na OpenStreetMap, spoluautor navržené sítě doporučených tras. Dělá datovou žurnalistiku, píše analýzy. A někdy vystupuje jménem Prahou na kole v České televizi :-)

Michal Dub

Tým posílil v únoru 2014. Autor blogu Cycle4change o cestě Evropou a městské cyklistice. Propojuje nás s dalšími aktivními skupinami.

Vratislav Filler

Spoluzakladatel webu, i nadále velmi významný redaktor. Zpracovává analýzy a témata z Prahy. Člen cyklokomise a aktivní člen iniciativy Auto*Mat, zajišťuje náš kontakt s městem i neziskovým sektorem, včetně iniciativy Cyklisté sobě. Po Praze se pohybuje převážně na kole zhruba od roku 2003.

Maruška Marušíková

Nadšená mestská aj silniční cyklistka, grafická dizajnérka a ilustrátorka snažiaca sa ako dobrovoľníčka čo najviac pomôcť s tiskovými aj digitálnymi formátmi. Na kole bola zvyknutá sa pohybovať vo svojej rodnej Trnave, počas štúdia v Barcelone a teraz sa pokúša aj v Prahe.

Jiří Motýl

V současné době šéfredaktor webu. S Prahou na kole spolupracuje od roku 2013. Kromě jeho pražského bydliště ho občas zastihnete i v Brně, kdy několik let studoval. Po zpracování Varšavy, kde také občas přebývá, píše články na velmi různorodá témata. Na kole se dopravuje po Praze celoročně. Chůzi, auto i MHD používá v různých kombinacích neméně často.

Václav Řehák

V týmu Prahou na kole od roku 2011. Specialista na mapové aplikace, autor uživatelského rozhraní pro vyhledávání tras, nasazeného v lednu 2013 a vylepšeného na jaře 2014.

Foto neposkytl z vrozené skromnosti :)

2046

Designér stávajícího layoutu webu a vyhledávače, specialista na redakční systém WordPress, vždy připravený řešit naše bláznivé požadavky na rozšíření redakčního systému. 2046.cz

Další spolupracovníci

S obsahem Prahou na kole a cyklomapy pomáhá řada dalších lidí. Je zde skupina dobrovolníků vkládajících fotografie do cyklomapy, máme občasné korektory článků, spousta lidí nám posílá podněty na zlepšení mapy. Příležitostně publikujeme článek nebo překlad zaslaný do redakce čtenáři, stejně tak jsou čtenářské některé z nejlepších myšlenek, které jsme rozpracovali (třeba nápad na cyklistickou etiketu). Dále je zde řada lidí, kteří nás zásobují exkluzivními informacemi. Vyjmenovat všechny, kdo nám se stránkami Prahou na kole pomáhají, je tak prakticky nemožné. Myslíme ale na ně a děkujeme jim!

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit
FacebookInstagramTwitterYouTube

Nejnovější články

Staňte se členy týmu Prahou na kole

22. 06. - Redakční blog
Tým online magazínu Prahou na kole je dlouhodobě otevřen každému, kdo by chtěl společně s námi informovat o dění v oblasti cyklistické dopravy v Praze,..více

Poslední komentáře

  • Mosquit: Zprávy z červnové cyklokomise

    Jezdím z centra (A26, ČM) směr Toušeň, a HoPo projíždím už jen po Náchodské. Jak bylo zmíněno výše, boční uličky…

  • Vratislav Filler: Zprávy z červnové cyklokomise

    pekas: Viz ta studie. Přibývají levé odbočovací pruhy do vedlejších ulic (Komárovská, Chvalkovická), jinde se prodlužují (Bystrá, Božanovská) tj. jasné…

  • pekas: Zprávy z červnové cyklokomise

    Díky. Takže jediné, co je pro cyklisty, jsou chlívky před semafory.. Chápu, že souběžně vede v Mezilesí resp. podél…

webdesign by 2046
↑ nahoru