Náš tým

Petr Dlouhý

S Prahou na kole spolupracuje od roku 2011. Autor nové verze cyklomapy Prahou na kole nasazené v roce 2012, programátor. Specialista na OpenStreetMap, spoluautor navržené sítě doporučených tras. Dělá datovou žurnalistiku, píše analýzy. A někdy vystupuje jménem Prahou na kole v České televizi :-)

Michal Dub

Tým posílil v únoru 2014. Autor blogu Cycle4change o cestě Evropou a městské cyklistice. Propojuje nás s dalšími aktivními skupinami.

Vratislav Filler

Spoluzakladatel webu, i nadále velmi významný redaktor. Zpracovává analýzy a témata z Prahy. Člen cyklokomise a aktivní člen iniciativy Auto*Mat, zajišťuje náš kontakt s městem i neziskovým sektorem, včetně iniciativy Cyklisté sobě. Po Praze se pohybuje převážně na kole zhruba od roku 2003.

Jiří Motýl

V současné době šéfredaktor webu. S Prahou na kole spolupracuje od roku 2013. Kromě jeho pražského bydliště ho zastihnete i v Brně, kde studuje psychologii na Fakultě sociálních studií MU. Po zpracování Varšavy, kde také občas přebývá, píše články na velmi různorodá témata. Na kole se dopravuje po Praze celoročně. Chůzi, auto i MHD používá v různých kombinacích neméně často.

Václav Řehák

V týmu Prahou na kole od roku 2011. Specialista na mapové aplikace, autor uživatelského rozhraní pro vyhledávání tras, nasazeného v lednu 2013 a vylepšeného na jaře 2014.

Foto neposkytl z vrozené skromnosti :)

Miloslava Erika Veselá

S Prahou na kole spolupracuje od roku 2016. Je autorkou novely Strůjce snů a několika povídek. V mládí chtěla pracovat jako literární nebo výtvarný kritik. Rodiče jí to zakázali s tím, že se má živit slušně. Neposlechla, vystudovala politologii a mezinárodní vztahy a v současnosti pracuje jako zahraničně-politický analytik. Před kolem dává přednost koloběžce, protože věří, že je dobré stát vždy alespoň jednou nohou na zemi. Její profil na Facebooku.

m_e_vesela

2046

Designér stávajícího layoutu webu a vyhledávače, specialista na redakční systém WordPress, vždy připravený řešit naše bláznivé požadavky na rozšíření redakčního systému. 2046.cz

Další spolupracovníci

S obsahem Prahou na kole a cyklomapy pomáhá řada dalších lidí. Je zde skupina dobrovolníků vkládajících fotografie do cyklomapy, máme korektorku článků, spousta lidí nám posílá podněty na zlepšení mapy. Příležitostně publikujeme článek nebo překlad zaslaný do redakce čtenáři, stejně tak jsou čtenářské některé z nejlepších myšlenek, které jsme rozpracovali (třeba nápad na cyklistickou etiketu). Dále je zde řada lidí, kteří nás zásobují exkluzivními informacemi. Vyjmenovat všechny, kdo nám se stránkami Prahou na kole pomáhají, je tak prakticky nemožné. Myslíme ale na ně a děkujeme jim!

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku.
nebo
Podpořit
FacebookInstagramTwitterYouTube

Nejnovější články

Auto*Mat řeší centrum: koncepce pohledem Josefa Laži

20. 11. - Analýzy
Na začátku října vyšel formou tří na sebe navazujících článků [1, 2, 3] text Vratislava Fillera, který představoval koncept Auto*Matu, zaobírající se narovnáním podmínek pro jízdu na kole v centrální Praze...více

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru