Darujte!

Prahou na kole funguje především na základě dobrovolnicky odvedené práce. Provoz webu i tak ale něco stojí. Získané finance používáme na zaplacení webhostingu, domény a na financování náročnějších prací na rozvoji mapy a stránek.

Přímá podpora přes Darujme.cz

Nejsnazší cestou, jak nám finančně pomoci, je zaslání jednorázového nebo pravidelného příspěvku prostřednictvím služby Darujme.cz:

Technická poznámka: Prahou na kole je finančně vedeno v rámci iniciativy Auto*Mat, proto je i podpora Prahou na kole vedena odděleně v účetnictví Auto*Matu. Vyúčtování Prahou na kole bude, počínaje rokem 2013, uváděno ve výroční zprávě iniciativy Auto*Mat. Odkazy na výroční zprávy naleznete v naší ročence.

Další možnosti finanční podpory

Za dohodnutou částku můžete také sponzorovat stránky nebo články na našem webu.

Poslední možností je podpora Prahou na kole prostřednictvím vstupu do klubu přátel iniciativy Auto*Mat, která je naší domovskou organizací.

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku.
nebo
Podpořit
FacebookInstagramTwitterYouTube

Nejnovější články

Auto*Mat řeší centrum: koncepce pohledem Josefa Laži

20. 11. - Analýzy
Na začátku října vyšel formou tří na sebe navazujících článků [1, 2, 3] text Vratislava Fillera, který představoval koncept Auto*Matu, zaobírající se narovnáním podmínek pro jízdu na kole v centrální Praze...více

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru