Barbora Špotáková: Do školy povinně pěšky. Ne za trest, ale pro radost!

Česká atletka Špotáková na webu olympijského týmu vyzývá k pohybu dětí při cestách do školy. „Je to základ, aby si děti navykly na každodenní pohyb. Dělá nesmírně dobře imunitě a také fyzické odolnosti dětí.“ V článku mluví také o tom, jak svého syna naučila na kole, a jak ho to začalo bavit: „Měla jsem problém, když jsem Janka učila na kole. Říkala jsem: Každý den ujedeme jen kolem bloku! Po týdnu už to najednou jel sám a dneska vidím, že se mu líbí, jak mu to jde.

Přečtěte si také náš článek, „9 důvodů, proč jet do školy na kole„.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Dočasně zamčené diskuze

Z důvodu budoucích změn našeho webu je od 16. ledna 2021 z technických důvodů plošně vypnuta možnost komentování na stávajícím webu. Na sociálních sítích můžete komentovat i nadále. S komentáři se opět setkáte na nové verzi webu, která se intenzivně připravuje. Za vzniklé obtíže se omlouváme.

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jezdíte v době pandemie po Praze na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

  • Pavel Masek: Co si myslíte o našem webu?

    @antonio - PNK se prezentuje jako nezavisle a jakmile si ziska dotace od kohokoliv, vznika tim nejaky zavazek, vetsinou to…

  • Antonio: Co si myslíte o našem webu?

    Ano, líbí se mi co píšete na FB - centrum a komunita. PNK by se mohlo stát značkou, která bude…

  • Jan Fiala: Co si myslíte o našem webu?

    V posledních letech se výrazně zlepšily mapy.cz, turistická vrstva. Dobře se tu plánuje trasa, včetně manipulace s průjezdními body. Je…

webdesign by 2046
↑ nahoru