City Park na Chodově má stojany pro návštěvy

Kancelářský areál City Park nedaleko stanice metra Chodov (Praha 11) získal dvě „záchytná parkoviště“ pro kola. Vjezd do areálu na kole (po chodnících i po pěší zóně) je totiž zakázán, včetně jakéhokoliv odkládání kola.

Po prosbě ze strany redaktora PNK City Park zřídil v roce 2020 odstavné parkoviště pro kola, které leží nedaleko cyklopřejezdu směrem na metro Chodov. Nachází se zde tři cyklostojany umožňující zamknutí kola o rám i jejich opření.

Druhé stanoviště cyklostojanů leží na opačné části areálu, u stanoviště taxi.

Mimo parkování pro zaměstnance (které je v podzemí) je tedy v tomto kancelářském komplexu nově vyřešeno i parkování návštěv.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Dočasně zamčené diskuze

Z důvodu budoucích změn našeho webu je od 16. ledna 2021 z technických důvodů plošně vypnuta možnost komentování na stávajícím webu. Na sociálních sítích můžete komentovat i nadále. S komentáři se opět setkáte na nové verzi webu, která se intenzivně připravuje. Za vzniklé obtíže se omlouváme.

Komentáře

 1. To není jediné místo, další je například na straně ulice V Parku směr benzinová pumpa naproti taxi stání.

  Smutné je, že to není před vchodem do každé budovy, kolo se dá tlačit a parkování je bezpečnější před vstupem pro majitele kola. Lepší něco než nic, takže palec nahoru.

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jezdíte v době pandemie po Praze na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

 • Pavel Masek: Co si myslíte o našem webu?

  @antonio - PNK se prezentuje jako nezavisle a jakmile si ziska dotace od kohokoliv, vznika tim nejaky zavazek, vetsinou to…

 • Antonio: Co si myslíte o našem webu?

  Ano, líbí se mi co píšete na FB - centrum a komunita. PNK by se mohlo stát značkou, která bude…

 • Jan Fiala: Co si myslíte o našem webu?

  V posledních letech se výrazně zlepšily mapy.cz, turistická vrstva. Dobře se tu plánuje trasa, včetně manipulace s průjezdními body. Je…

webdesign by 2046
↑ nahoru