Cyklostezka mezi Újezdem nad lesy a Kolodějemi byla otevřena

800 metrů dlouhá třímetrová asfaltová stezka doplněná výsadbou stromů a odpočinkovými místy stála 15 mil. Kč. Stezka vede v koridoru staré cesty, jedná se o jednu z prvních investičních akcí nastartovaných za předchozího vedení města.

Stezka na okružní cyklotrase A50 vytváří alternativu současné silnici mezi Újezdem a Koloději, kde je zákaz jízdy na kole a obtížně sjízdný panelový chodníček.

Originální informace z FB zde.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Krása, sice valnou většinu zeleně napřed vykáceli a stezka už slouží jako argumentační obuch úředníčkům z naší obce na ty, kterým se zdá zjednosměrkování cyklotrasy A500 jako produkt trošku podivné ( vždyť pro vás budujeme Álejovou trasu takže “ my vás jako podporujeme a vy nás furt prudíte s nějakými jednosměrkami?“ ), ale fajn uvidíme.
    Ono se taky nesmí zapomenout, že loni nám do schránek přišel materiál který tvrdí, že tamtudy půjde za několik let ten desítky let odkládaný obchvat Úval, Újezdu a Běchovic…. což pravděpodobně bude znamenat, že to zase na nějakou dobu překopnou….

  2. Standa, je to prostě taková cyklo dálnice s odpočívadly, chybí snad jen pumpa :D Je tak široká, že v pohodě bude moci projet i několik cyklistů vedle sebe :) dřív tam byla taková milá polňačka celá v zeleni….

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru