Do 1. 12. bude uzavřena cykloobousměrka v Hybernské ulici.

Cykloobousměrka v Hybernské je ode dneška dočasně zrušena, bez náhrady a vyznačení objízdné trasy. Uzavírka bude trvat přibližně do počátku prosince. Možný alternativní průjezd vede přes Senovážné náměstí.

Fotografie Martin Šotola.

 

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Tak to je úplně super, bez náhrady. Zrovna tohle je součást jedné z mých tras do práce. Jezdím takhle z Italské přes Bulhara právě Hybernskou a pak Havlíčkovou do Zlatnické a nakonec na Hlávkův most. Tak no, je tu pro mě jedna alternativa – jet po Vinohradské k Muzeu a vzít to na Hlávkův most normálně po magistrále. Ale tam pak na konci mostu, tam je to dost nebezpečné, protože spousta řidičů tvrdí, že tam nikdy žádného cyklistu neviděla…

    A nebo se tedy vyhýbat víc centru a tu Hybernskou objet třeba přes to Senovážné náměstí a pak přes Dlážděnou. Akorát to tam má tu nevýhodu, že je to poněkud – dlážděné.

    No co, aspoň si zase procvičím hlavu a budu vymýšlet ještě víc alternativní trasy.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru