Dopravní značení omezující průjezd pěšími zónami na Praze 1 bude nejspíš umisťováno od tohoto čtvrtka

Sděluje na svém Facebooku Cyklista Pražský. Celá změna dopravního režimu tak bude dokončena v týdnu, kdy budou státní svátky a většina Pražanů tak nebude doma.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Tak čáry už i s vyznačením časů na zemi jsou (alespoň na Můstku a na Náměstí Republiky), ale zatímco ten Můstek dejme tomu, tak na Republice je to vysloveně směšné. „Zapovězený úsek“ je mrňavý kousek uprostřed náměstí (z jedné čáry je vidět na tu druhou) kde cyklisti podle mě vadí zrovna úplně nejmíň, protože je to z větší části v dráze tramvají kde nikdo necourá a v místech, kde hrozí kolize s chodci se pohybovat můžou. Nápad u kterého si vážně můžete leda klepat na čelo. Ale ono je to asi dobře – na tohle se prostě musí podívat kdokoli (chodec, cyklista, řidič tramvaje, řidič automobilu) a pomyslet si něco o debilech na úřadě :)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jaký je nejčastější typ dlažby na vašich cestách po Praze?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru