iDnes o Čimické: Původní čáry se mísí se zbytky odstraněných, způsobuje to chaos.

Celý článek zde.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Včera jsem za popojetí 35 m na liduprázdném chodníku Rašínova nábřeží málem dostal pokutu od nedaleko stojícího policisty. Vyřešila to domluva a 10 minut kázání.
    A tady se v článku s celostátní působností dozvídám, že starosta si myslí že cituji: „… proti cyklistům nic nemám,“ dodal starosta s tím, že chodníky v Bohnicích bývají dost široké, aby se na ně vešli chodci i cyklisté..“
    Posílá nás na chodník kam ale podle zákona nesmíme.
    Nezná zákon, který jako pravděpodobný majitel řidičáku znát má a ještě podle těchto svých nezákonných myšlenek ovlivňuje veřejný prostor.

  2. No slova starosty jsou pikantní, hlavně v kontexku plakátové kampaně Prahy 8, aby cyklisté nejezdili po chodníku. Na plakátovací lavičce u metra Ládví byl asi tak 2 měsíce zpátky poučný plakátek. Tak v Bohnicích to asi neplatí, ale tam neplatí většina normálních věcí :o))

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru