Most přes Ocelářskou na Rokytce otevřen

Uzavírka na začátku stezky Rokytka skončila. Déle než roční objížďka způsobená výstavbou domu již je minulostí. Od Rokytky lze přejet most přes Ocelářskou a najet na stezku směrem na Hloubětín bez vytlačování schodů.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Hurá! Ví někdo jak to tam před tím domem vypadá? Bezpečné a bezproblémové křížení chodců a cyklistů?

  2. podle fotek to vypadá o dost líp než jsem čekal…
    Tak někdy v březnu to tam prubnu.

  3. Od nového domu Eliška přes most nad Ocelářskou je zrušena „stezka pro cyklisty“ C8a a nahrazena „stezkou pro chodce a cyklisty“ C9a. Přesto na ní obyvatelé Elišky nemusí vstupovat, mají extra chodníček a schodiště dolů na Ocelářskou, je to trochu vidět na první fotce.

  4. Na fotkach to neni videt, ale jedna vada na krase tam je. Pred uzavrenim byla v rozich te 180° zatacky zrcadla, takze clovek videl „za roh“, ted tam po nich jsou jen sloupy. Nezbyva nez doufat, ze se zrcadla vrati, protoze si dokazu predstavit tu spoustu zbytecnych srazek, ktere se tam stanou.
    Pravdepodobne v nizke rychlosti, ale zbytecne. Navic s restauraci, ktera v prizemi Elisky je, ocekavam letni zahradku. Urcite bude mimo cestu, ale znamena koncentraci lidi, kteri muzou vbehnout do cesty….
    Ve zkratce, konecne je otevreno a uvidime, kolik novych problemu se objevi.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru