Negativní zpětná vazba na Francouzskou a Moskevskou na portálu Horydoly.cz

Redaktor portálu Horydoly.cz projel Francouzskou a Moskevskou ulicí na koloběžce a tamní cykloopatření podrobil kritice.

Vadí mu především řešení tramvajových zastávek formou mysu, zbytečné přejíždění kolejí, hrubá dlažba v některých úsecích a nesouvislá opatření: střídající se cyklopruhy, piktokoridory a žádné značení. Argumentuje, že daná ulice není použitelná pro slabší jezdce a i pro zkušenější je nebezpečná.

Celý článek se můžete přečíst zde, naše o něco méně skeptické hodnocení naleznete zde.

Záznam jízdy redaktora portálu Horydoly.cz níže:

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Průzkum, jaký demografický vzorek a v jakém počtu tam jezdil před a po rekonstrukci (a kudy jezdili dnešní uživatelé předtím, pokud jezdili) město předpokládám nemá. A ani ho to nezajímá. Přístup Prahy k cykoinfrastruktuře mi silně připomíná cargo kult – napodobujeme Západ, ale vůbec nevíme, která bije.

  2. Taky tam mohlo být parkování až ke kolejím ala Bělehradská. I zdatní cyklisté by jezdili po chodníku a všichni by byli spokojení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru