Nová šikana na A26 ve Vysočanech

Na trase A26 předělali most u ulice Mlékárenská tak, aby po něm mohla přejíždět auta. Zároveň s tím provedli i úpravu stezky, takže vznikla docela nepříjemná šikana se zábradlím. Místní ulice tady kříží celoměstsky významnou páteřní trasu. V širokém údolí Rokytky není Praha kopcovitá, ale plná bariér. Nová bariéra vznikla na Praze 9 poblíž metra Vysočanská.

 

 

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Což o to, po tom mostě (respektive polodřevěném mostku, viz http://goo.gl/maps/HlGSb) jezdila auta „odjakživa“, sloužil přilehlému hlídanému parkovišti. Když mostek o povodních vzala voda, jezdili auťáci po náhradní trase po cyklostezce.
    Ale to, co tam vzniklo náhradou, je fakt síla. Snad to zábradlí někdo svépomocně odstraní, třeba nějaká lesní zviřátka či pohádkové bytosti. Jenom pozor při práci s rozbruskou… to parkoviště je hlídané 24/7. :-)

  2. Neuvěřitelný. Radši snad ani nechci vidět, co je na těch značkách…

  3. hm, no pojedu tam nejdřív v březnu ale obecně každé řešení, které tam zpomalí nás cyklisty je vlastně, hm, skoro dobré.
    Tam to místo bylo vysloveně hnusné a přesto jsem tam každý rok zažil desítky případů, kdy to tam někdo na kole mazal kolem toho rohu 20-30 kou bez ohledu na to, že tamtudy často chodí děti a lidi s psi na vodítku i bez.. navíc se tam kolem zajíždí ze světla do tmy a viděl jsem tam i cyklistu v Rokytce…

    Budu sice za cyklovola, ale tohle nepřehledný místo si prudící úpravu zasloužilo

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru