Nový piktokoridor v ulici Milady Horákové ve Střešovicích

Ulice Milady Horákové ve směru do centra získala po rekonstrukci vozovky nový piktokoridor. Konkrétně v úseku mezi křižovatkou s ulicemi Střešovická/Patočkova a tramvajovou zastávkou Prašný most. V tomto úseku tak bylo upřednostněno řešení s piktokoridorem namísto ochranných cyklopruhů.

Jedná se o jeden z posledních úseků, kde jsou dokončována doprovodná cykloopatření navazující na otevření tunelového kompexu Blanka.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Dočasně zamčené diskuze

Z důvodu budoucích změn našeho webu je od 16. ledna 2021 z technických důvodů plošně vypnuta možnost komentování na stávajícím webu. Na sociálních sítích můžete komentovat i nadále. S komentáři se opět setkáte na nové verzi webu, která se intenzivně připravuje. Za vzniklé obtíže se omlouváme.

Komentáře

 1. Víte někdo, proč je tam jen pikťák? Levý pruh by se mohl kliďánko trochu zúžit, aby se do pravého vešel ochranný cyklopruh. Nenapadá mě objektivní důvod – autobusy levý pruh nepotřebují, neb jezdí po kolejích.

 2. Já bych to spíš viděl na 1 + Vyhrazený cyklopruh jako do křižovatky s Střešovickou

 3. Tam jsou 2 + ckp. To by se k vozovně nevešlo kvůli zastávkám.

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jezdíte v době pandemie po Praze na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

 • Pavel Masek: Co si myslíte o našem webu?

  @antonio - PNK se prezentuje jako nezavisle a jakmile si ziska dotace od kohokoliv, vznika tim nejaky zavazek, vetsinou to…

 • Antonio: Co si myslíte o našem webu?

  Ano, líbí se mi co píšete na FB - centrum a komunita. PNK by se mohlo stát značkou, která bude…

 • Jan Fiala: Co si myslíte o našem webu?

  V posledních letech se výrazně zlepšily mapy.cz, turistická vrstva. Dobře se tu plánuje trasa, včetně manipulace s průjezdními body. Je…

webdesign by 2046
↑ nahoru