Obrazem: „cyklisto, sesedni“ pod Barrandovským mostem

Páteřní pražská pravobřežní cyklostezka byla z důvodu rekonstrukce Barrandovského mostu na několik desítek metrů přerušena. Psali jsme o tom v článku „Oprava Barrandovského mostu: Cyklisto veď kolo„.

Zde jsou fotky z uzavírky od našeho čtenáře, který akci komentoval následovně: Je s podivem, že notoricky přetížená chodníkostezka nebyla rozšířena až k zárubní zdi pod Modřanskou, kde jsou asi tři metry pásu zeminy, kde nikdy tráva růst nebude (pod mostem). Naštěstí se podařilo před opravou Barrandovského mostu vyznačit cyklopruhy na Modřanské, které jsou stávající „cyklostezce“ důstojnou alternativou. 

Jízda směrem do centra

Jízda směrem z centra

Konec přerušení

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Zajímavé, chyba, kdy zde v článku bylo jak „sesedni z kola“ tak „veď kolo“ a v projektu jen „sesedni z kola“ se objevila i v realitě, kde se také značky náhodně střídají projekt/neprojekt.

    Jinak je to samozřejmě bezvýznamný detail, který nic nemění.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jezdíte v době pandemie po Praze na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru