Odbor dopravy Prahy 8 vydal stanovení rušící podstatnou část cykloobousměrek v Karlíně. Veřejnost má 30 dní na připomínky.

Připravovaná podoba zřízení zón placeného stání zcela nelogicky současně ruší většinu cykloobousměrek v Karlíně. Dlouhodobá snaha o změnu tohoto záměru ze strany KCD a městské části nebyla úspěšná. Zrušení bylo potvrzeno vydáním opatření obecné povahy na úřední desce městské části (zde)

Úplnou dokumentaci stanovení a diskusi k situaci najdete na stránkách Cyklisté sobě.

Chcete-li zachování cykloobousměrek v Karlíně, hlasujte pro podnět na Cyklisté sobě zde, napište na odbor dopravy Prahy 8 do 17.6. připomínku k předložené dokumentaci, případně pište na městskou část.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Dnes mi přišlo do datové schránky:
    Vaší připomínce MCP8 069406/2016 z 24.5.2016 bylo vyhověno. Bylo projednáno s projektantem a bylo zapracováno do nového návrhu opatření obecné úpravy pro oblast Karlína (oblast 8.1). Nový návrh bude opět projednán s dotčeným orgánem Policií ČR a poté
    zveřejněn na úřední desce ÚMČ Praha 8.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru