Portál Změňte.to nabírá zpoždění

Administrátoři městského portálu Změňte.to pro hlášení podnětů ke zlepšení města varují, že vyřizování nahlášených podnětů trvá déle, než avizovaných 30 dní. Dle zkušeností redaktora Prahou na kole se nyní doba odpovědi na zaslaný podnět pohybuje kolem dvou měsíců.

Omlouváme se Vám za naši pozdní reakci, ale z důvodu velkého zájmu o tuto aplikaci, odpovídáme se zpožděním. Jsme rádi, že portál zmente.to má takový ohlas, proto prosíme o strpení, na Vašem podnětu pracujeme.

Změňte.to

Stejně tak avizovaný každoměsíční chat s náměstkem primátorky pro dopravu Petrem Dolínkem (ČSSD) se zadrhává. Online chat proběhl od spuštění portálu pouze v březnu a dubnu, poté se náměstek odmlčel. Květnový termín byl nakonec odložen na červenec, ale ani červencová diskuze zatím neproběhla. A to se již blíží konec srpna.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

 1. Psal jsem tam jednou, už víckrát nebudu, protože odpověděli na úplně něco jiného a vůbec nereagovali na můj údiv, že odpovídají úplně nesouvisle .
  ( bylo to o značkách nahoře na Vyšehradu vedle Jedličkárny a ve Vratislavově , popsal jsem tam přesně lokaci, včetně mapového odkazu, popsal jsem tam problém a …. dostal jsem odpověď, kde mi říkali že Vyšehradská skála je památka a tamní tramvajové těleso a dopravu nelze vylepšit a že možná bude lávka nebo něco.,…. :(((((

  Tak jsem jim napsal, že špatně a že chci novou odpověď a ,,,,, nic to už je tak půl roku odhadem

 2. Psal jsem tam mnohokrát, ale s názvem „Změňte to“ to moc společného nemá. Odpovědi byli většinou buď odmítavé a nebo souhlasné, ale s tím, že se s problémem nic dělat nedá. Asi jen jednou jsem dostal odpověď, že se to bude řešit.

 3. Také jsem psal. Jen dotaz přepošlou na instituci, která by se tím měla zabývat, vlastní invence nebo polemika s názorem dané instituce je nulová.
  Klasické PR před volbami.

 4. Jan Snížek: Fakticky je tam jeden úředník, který to jen předává dál, nemá žádnou zvláštní pravomoc, rozhodně ne vůči jiným městsým institucím (TSK, IPR, DPP, apod.).

  Podobné věci tu byly už v minulosti (za Béma Zelená Praha, apod.). Možná by nebylo od věci, kdyby se místo toho zavedl „uliční ombudsman,“ který by byl schopen i poradit a pomoct občanovi s dalším postupem, třeba za něj něco napsat a tu záležitost systematicky hlídat.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jak se vám líbí nová magistrátní cyklomapa?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

 • Mosquit: Zprávy z červnové cyklokomise

  Jezdím z centra (A26, ČM) směr Toušeň, a HoPo projíždím už jen po Náchodské. Jak bylo zmíněno výše, boční uličky…

 • Vratislav Filler: Zprávy z červnové cyklokomise

  pekas: Viz ta studie. Přibývají levé odbočovací pruhy do vedlejších ulic (Komárovská, Chvalkovická), jinde se prodlužují (Bystrá, Božanovská) tj. jasné…

 • pekas: Zprávy z červnové cyklokomise

  Díky. Takže jediné, co je pro cyklisty, jsou chlívky před semafory.. Chápu, že souběžně vede v Mezilesí resp. podél…

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
webdesign by 2046
↑ nahoru