Praha vypoví memorandum s provozovatelem elektrokoloběžek Lime

Společnost podle rady nedodržuje dohodnuté podmínky.

Více zde.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. To je ovšem nečekané :) Když si vzpomenu na nedávné video sražené a zraněné chodkyně turistou na koloběžce nebo jak pražský cyklista plédoval za petici proti Praze 2, že nešla nadnárodnímu podnikání dostatečně na ruku, tak si říkám, to je snad poprvé co mě vládnoucí koalice v Praze mile překvapila :)

    Nu chtělo by to, aby si Praha vydupala alespoň takové podmínky jako Vídeň, jenže kdyby se to u nás stalo hned na začátku, tak by nastalo kvílení “ nejpokrokovějších dopravních kruhů“ a i virtuálních moderních městských “ dopravnistů“ :) , slyšeli bychom že Praha dusí novou dobu, že brzdí pokrok, tak jsme holt dostali ochutnávku “ jak se patří“ a teď se to “ doreguluje“ na snad snesitelnou úroveň , tedy nájem za zábor, pokuty za odtah koloběžek na úrovni 4/5 ceny stroje tak jako ve Vídni.

    Palec nahoru magistrátčíci :)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru