Přes prázdniny bude uzavřena lávka na trase A22 přes D1 na Chodově

V pondělí 1. 7. 2019 dojde z důvodu plánované opravy k uzavření lávky přes D1 vedoucí ze Starého Chodova ke stanici metra Chodov. Součástí oprav bude odmontování a přelakování zábradlí, instalace nové izolace a údržba betonových částí upevňujících lávku. Kvůli bezpečnosti není možné lávku nechat během oprav průchozí pro veřejnost, neboť šíře lávky neumožňuje pohyb techniky a pracovníků zajišťujících opravy zároveň s běžným provozem.

Lávka bude uzavřena pouze na nezbytně nutnou dobu, maximálně dva měsíce.

Zjišťujeme podrobnosti o stanovených objízdných trasách

Původní zpráva zde.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

 1. Skvělé, takže ono stačí být na webu, který se řadí mezi největší internetové zlo poslední doby a mám informace? V časopisu Klíč, i když pan starosta o rekonstrukci v úvodním slovu mluvil, o konkrétním datu žádné info. Na dotaz příslušného odboru na úřadu MČ Praha 11 mi bylo řečeno, že o tom nic neví a byl jsem odkázán na MHMP, kam jsem napsal a na odpověď stále čekám. Lokálně stále žádné informace – cedule atd., nejsou. Na úřední desce jsem také nic nezaznamenal. Jestli tohle je ta informovanost/transparentnost/participace atd., která je novou politickou reprezentací prezentována, tak to jsem silně zklamán.

  Doufám, že aspoň při rekonstrukci bude odstraněna ta reklama z lávky, která je tam podle nové legislativy nelegálně, teď je tam reklama pro nejmenovanou banku.

 2. skvělé!! 15 let stará (mladá) lávka (2005??) a nejkratší obchozí trasa 1,5 km místo 400 metrů.. https://mapy.cz/s/3tmvz a co nějaká provizorní lávka?? Jako byla postavena na Hájích (vlastně „Kosmonautů“), za socialismu..
  Holt lávka je úzká (ta původní byla širší), a asi nejde opravit po půlkách.. A že MČ posílá vzkaz přes FB..?? tak to je opravdu na zvážení povolení přístupu k internetu některým lidem jen na průkaz a po složení zkoušky.. :-O

 3. ano lávka z vesničko má středisková :) a byla provizorní pěkně dlouho…

  Podle mě provizoria dneska nemají šanci, i v Troji nakonec seznali, že papírování je kolem toho stejné jako kolem úplně nové …

 4. Symbol stanice metra Chodov – socha budovatele – ale odstraněna nebyla. Prošla jen důkladnou restaurací a v roce 2006 byla ke stanici opět navrácena. Kompletně byla rekonstruována i lávka přes dálnici D1. to píšou tady: https://cs.wikipedia.org/wiki/Centrum_Chodov

  nevím, ale pamatuju určitě, že nikoli rekonstrukce. Původní lávka stála vedle a byla zbořena úplně a vznikla zcela nová, a vznikalo to podle mě spolu s OC Chodov (otevřeno 11/2005) a určitě v souvislosti s rozšířením dálnice zde.. začátky prací 2004??

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru