Seminář a diskuse na téma Cyklistika v kopcovitých městech proběhne ve čtvrtek 15. listopadu v Praze

Ve čtvrtek 15. listopadu proběhne v Praze seminář s mezinárodní účastí na téma Cyklistika v kopcovitých městech. 

Na semináři vystoupí tři zahraniční lektoři (Bern, Lisabon, Vídeň) a několik domácích mluvčích. Seminář je určený především expertům, projektantům, úředníkům, místním politikům a pokročilým zájemcům o cyklistickou dopravu. Seminář podpořilo Ministerstvo životního prostředí a probíhá pod záštitou radního pro dopravu Petra Dolínka.

Seminář se koná v Pražském kreativním centru (Skautský institut, Staroměstské nám. 4) od 9:00 do 13:30. Účast na semináři je zdarma, je ale třeba se předem registrovat zde.

Událost semináře na Facebooku zde.

Veřejná debata na téma cyklistiky v kopcovitých městech proběhne 15.11. od 19 do 21 hodin v Café Tereza (Haštalská 17, Praha 1). V panelu budou diskutovat experti z Bernu, Lisabonu a Vídně s místními experty.

Událost diskuse na Facebooku zde.

Jménem pořádajícího spolku Auto*Mat vás srdečně zveme na seminář i debatu.

 

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

 1. Prostým řešení je to, co překvapuje cizince, tedy že po Praze se cyklistický lid prohání na MTB případně na treku.

  Neexistuje kopec, který by se nedal nějak vyšlapat, objet nebo si najít na něj delší ale méně stoupavou trasu , pokud člověk “ zarytě netrvá na trase nejkratší, ańobrž konkurenceschopné“ .

  Navíc platí stará známá mantra Mádatidal :)
  Prostě co na jedné straně “ kopec schvátí“ to na straně druhé vrátí :)

  Ps : líbí se mi, jak ten seminář časově skvěle naplánován, pro pracují lidi jako dělané….

 2. Újezďák: Seminář potrvá skoro pět hodin a je zaměřen na experty. Z přednášek bude pořízen záznam se simlutánním českým překladem. Pro širší veřejnost je určená debata večer od sedmi.

 3. Vratislav díky, záznam pak někde bude k dispozici ? Docela by mě zajímalo, co si experti myslí o tom, že jsou někde kopce :)

  Tohle zažívám taky , kurzy, semináře a školení pro trenéry jsou v zásadě v normální pracovní době a člověk pak musí čerpat dovolenou a pak je v rodině „ohromně populární“, čili vám to vůbec nezávidím a bylo to spíš takové povzdechnutí :)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru