Setkání Johna Biggse s občany na téma „Ulice pro lidi“

Dne 12. ledna 2021 se uskuteční pravidelné setkání s občany starosty londýnské čtvrti Tower Hamlets Johna Biggse speciálně věnované jen „liveable streets„.

Naskytne se tak jedinečná možnost podívat se, jak probíhá zlidšťování ulic v londýnské rezidenční čtvrti. Otázky můžou lidé klást předem zde nebo zasílat na e-mail (liveablestreets @ towerhamlets.gov.uk), během vysílání se nebude možné dotazovat.

V této souvislosti byly již v listopadu 2020 zveřejněny výsledky osmnáctiměsíční práce místních úřadů s místními obyvateli (pdf zde).

 

 

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Dočasně zamčené diskuze

Z důvodu budoucích změn našeho webu je od 16. ledna 2021 z technických důvodů plošně vypnuta možnost komentování na stávajícím webu. Na sociálních sítích můžete komentovat i nadále. S komentáři se opět setkáte na nové verzi webu, která se intenzivně připravuje. Za vzniklé obtíže se omlouváme.

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jezdíte v době pandemie po Praze na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

  • Pavel Masek: Co si myslíte o našem webu?

    @antonio - PNK se prezentuje jako nezavisle a jakmile si ziska dotace od kohokoliv, vznika tim nejaky zavazek, vetsinou to…

  • Antonio: Co si myslíte o našem webu?

    Ano, líbí se mi co píšete na FB - centrum a komunita. PNK by se mohlo stát značkou, která bude…

  • Jan Fiala: Co si myslíte o našem webu?

    V posledních letech se výrazně zlepšily mapy.cz, turistická vrstva. Dobře se tu plánuje trasa, včetně manipulace s průjezdními body. Je…

webdesign by 2046
↑ nahoru