Trasa A1 pod Negrelliho viaduktem byla uzavřena bez funkční objížďky

Bez náhrady a objízdné trasy byl uzavřen bezmotorový průjezd trasy A1 na Bubenském nábřeží. Praktická objízdná trasa je směrem z centra v hlavním dopravním prostoru, směrem do centra nešikovně přes metro Vltavská.

Edit 19.9.2018: Objízdná trasa je zajištěna úzkým pásem mezi vozovkou a pilířem viaduktu.

V mapě zde.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

 1. Něco se tam děje, myslím si že tam bude ochranný cyklopruh

 2. Koukám, že podzim začíná pro cyklisty nedobře. Dneska jsem zjistil, že je pro jízdu na kole nově uzavřená i lávka přes dálnici u metra Chodov (značka Cyklisto sesedni z kola). A to na Greenway P-W. Přemýšlím, že tam po práci půjdu venčit kolo, třeba se přidají i ostatní ;)

 3. Ony tam byly evidovány nějaké nehody? Podle mapy nehod jsem tam nic nenašel. Na rozdíl od obou přilehlých kruhových objezdů, kde jsou však intenzity cyklistů stěží pětinové.

  V roce 2017 po lávce v průměru projelo 223 cyklistů denně. Ale věřil bych, že MČ P11 se s tím mazat nebude a intenzita cyklistické dopravy je pro ně spíš důvodem cyklisty z kola sundat, než pro cokoliv jiného.

 4. Tak podle informací z MČ P11 tam nic nového neosazovali, ani nestanovili žádné odstranění cedulí s výjimkou historického omezení rychlosti na 15 km/hod. O které místo přesně se jedná – ať si to můžu ověřit.

  Děkuji

 5. Tak to jsem zvědavý,co se tam vlastně stalo.

  Pro větší porozumění situaci jsem v místě https://mapa.prahounakole.cz/#misto=p_2669 otevřel pro veřejnost fotku staršího stavu dopravního značení (před omezením na 15 km/h). Ty značky s omezením 15 km/h nebyly totiž „historické“, naopak tam přibyly jako poslední, v roce 2017 byly zcela nové (viz také foto u místa https://mapa.prahounakole.cz/#misto=p_628 , tam je to taky naprosto zřejmé).

  Zítra se tam chci otočit a nafotit aktuální stav, ale kdybyste to někdo udělali dneska, tak by mi to ušetřilo cestu.

 6. David: na začátku lávky (směr východ) byla značka Cyklisto sesedni z kola při vstupu na most a ukončení Cyklisto sesedni z kola při výstupu z lávky. Jak vypadá západní konec (blíže k OC) nevím, jel jsem tam ráno po paměti, něčeho divného jsem si všimnul až při výjezdu z lávky. Večer se tam můžu znovu podívat, třeba je to akce gerilových bojovníků za práva chodců, možná podobná té přenosné značce zamezující vjezd cyklistům, kterou jsem teď v létě potkával na cyklochodníku u zastávky Jarníkova.

 7. U té Vltavské mám trochu pocit, že s tím čekala TSK schválně tak dlouho, aby největší chaos po vyznačení nastal před volbami, ale nechci té organizaci křivdit :)

 8. Tak značky tam stále jsou, fotky jsem poslal Vráťovi.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru