TSK: Ve Slánské přibudou cyklopruhy a rozšíří se chodník, na kterém se povolí jízda cyklistů

TSK Praha a svém facebookovém účtu informuje o novinkách navazujících na stavbu nové protihlukové stěny ve Slánské ulici: na ulici pro cyklisty jedoucí v provozu přibudou cyklopruhy. Nově budou také rozšířeny chodníky, na kterých bude následně povolena jízda cyklistů pro ty, kteří si do cyklopruhů v provozu netroufnou.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. už jsem to psal TSK, ti nereagovali. Cyklista má povinnost použít vyhrazený pruh, pokud je, takže zlegalizování chodníku ve stejném směru mi vůbec nedává smysl. Co má pak přednost u soudu? Nepoužití pruhu nebo legálně použití chodníku? A je to vlastně legálně, když měl použít pruh? Jsem v tom zamotaný jako nudle v bandě.

  2. P.Mašek: Nedivím se TSK, že nereagují na srandičky.
    Pokud jste to však myslel vážně, tak cyklista je povinen použít infrastrukturu pro cyklisty. Je jedno, kterou si vybere.
    Chápu, že možnost výběru může být frustrující.
    Jinak, taková možnost volby je na více místech, toto není první případ.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru