TSK zahájila stavbu cyklostezek mezi Netluky, Uhříněvsí a Kolovraty

Cyklostezka je navržena po stávajících komunikacích, které mají z velké části zpevněný povrch, ten bude opraven a v chybějících úsecích bude doplněn.
Stávající komunikace v centrální zástavbě MČ Praha-Uhříněves zůstanou beze změny. Některé úseky komunikací budou provedeny s asfaltovým povrchem, jiné s povrchem ze zámkové dlažby. V rekreační oblasti kolem rybníka Vodice a směrem ke Kolovratům budou mít použité komunikace charakter stezek s mlatovým povrchem. Cyklostezka bude provozována jako komunikace s kombinovaným provozem – bude sloužit jak cyklistům, tak pěším na většině své délky. V úseku, kde prochází tělesem vozovky, bude cyklotrasa s kombinovaným provoz cyklistů a motorizované silniční dopravy, bez chodců. Na cyklostezce jsou navržena dvě odpočívadla – cykloinfostánky – kde budou stojany s informacemi o stezce, stojany na kola, odpočívadlo s lavičkami a odpadkové koše.

(mapku najdete v tiskové zprávě TSK)

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jak dlouhá bývá vaše obvyklá trasa na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku.
nebo
Daruj
webdesign by 2046
↑ nahoru