U metra Vyšehrad je obnoven průchod podél magistrály, mimo cestu u Kongresového centra

Oprava stropní desky stanice metra Vyšehrad trvala řadu měsíců, během kterých byla cyklostezka na západní straně Nuselského mostu vedena směrem k výstupu z metra, na frekventované chodníky a pěší zóny. Po opravě byla odstraněna zídka omezující přístup na stropní desku, a průjezd na kole je tak nyní téměř přímý. Drobnou vadou na kráse je podélný kanálek, který je ale průjezdný.

Několikaletá oprava Nuselského mostu tak definitivně končí i pro cyklisty.

(PS: Omlouvám se za sníženou kvalitu snímků získaných z videozáznamu pořízeného za deště.)

 

 

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Skvělé (a nečekané ;o).
    Jen škoda, že na východní straně to není také tak.

  2. prt: na té východní straně by si ale člověk odstraněním zídek nepomohl, tam by se musel postavit ještě nějaký chodník navíc…

  3. Ale stezka pro chodce a cyklisty stále začíná/končí dost u mostu, takže se pořád nedá legálně napojit do ulice Na Pankráci, na kruhák na Pankráckém náměstí ani pokračovat dál po magistrále. Ach jo. (když jedu přes tu lávku přes náměstí tak si obzvláště když je víc lidí připadám dost blbě)

  4. Jenda: Na legalizaci průjezdu se pracuje, už byl návrh stanovení na předchozí stav, právě ta rekonstrukce to zdržela.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru