Začala obnova značení na A2

Avizovaná obnova značení páteřní cyklotrasy A2, která by měla proběhnout letos v oblasti centra a jihu Prahy, již začala. Nové značení bylo zaznamenáno v okolí Rohanského a Libeňského ostrova.

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

  1. Šmankote, co to je za pirátskou akci? Cíle špatně, bez km, bez Eurovel… O krásné neopravené sadě C9a, C10a+C9b nemluvě (jaký režim platí před C9a?). Co tom ví Praha 8?

    Skutečná projekt TSK na revitalizaci celé A2 se trápí (ping-pong připomínek a oprav), takže podle něj to není.

  2. Ubec nechápu, jak je možný jak se to tam dostalo, ta C9 u přívozu, a vetší ty značky tam neměli? Btw souhlas s prt – pirátská akce – asi tam pojedu a sundám v noci , protože tohle je fakt děs.

  3. Takže až se tam něco stane a někdo bude hledat oficiální výmluvu, proč nebyl připraven na cyklistu a sundal z kola, tak víme za kým jít, za člověkem který pro každodenní pražské cyklisty klidně sundá i značky a neváhá se tím chlubit na cyklowebu, za člověkem který na svých propagačních videích nerespektuje dopravní značení a prasí o106 a rozčiluje se jen nad prasením ostatních účastníků.

    Díky, takových medvědích služeb je nám skutečně třeba !

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Jak dlouhá bývá vaše obvyklá trasa na kole?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého portálu pro jízdu Prahou na kole. Je to snadné, díky Darujme.cz to máte za minutku.
nebo
Daruj
webdesign by 2046
↑ nahoru