Zářijová výzva Do práce na kole

Spolek Auto*Mat připravil k zářijovému Evropskému týdnu mobility (16. – 22. 9.) speciální edici své soutěže Do práce na kole. Soutěž je určena i pro jednotlivce a účast je zcela zdarma. Více info na webu soutěže.

 

 

Líbil se Vám článek?

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Podpořit

Komentáře

 1. No soudě podle toho, co jsem dneska v Praze viděl jsme si lepší začátek zářijové výzvy jízdy nemohli přát, nepotkal jsem jediného cyklistu :)

  Tak jen doufejme, že dny soutěže budou poněkud sluníčkatější :)

  Na druhou stranu mě moc potěšilo, že organizátoři dali do pravidel cituji :
  Minimální délka trasy, kterou si mohou účastníci do soutěže započítat, činí 1,5 km (v jednom směru).
  Započítávají se i cesty, které jsou zčásti vykonávány jinými dopravními prostředky (vlak, tramvaj, autobus, auto). Minimální délka trasy, na které se pohybujete vlastními silami, musí činit alespoň 1,5 km.

  To dává smysl do 1,5 km se dá klidně chodit všude bez kola , smysl dává i to, že organizátoři netrvají na elektronickém záznamu cesty, lidé kteří buď nemají přechytralé telefony a nebo si do nich nechtějí stahovat podezřelé sledovací a bonzovací aplikace mohou stále hlásit nájezd ručně, to je vůči mé generaci celkem vstřícný přístup :)

 2. Ranní takové to vlhké skoro-teplo, prostě doba kdy si člověk raději ani tu bundu nevezme , akorát jsem musel nakonec jet na starém treku co mám na nákupy nebo jízdu k nádraží, horák je v opravě, po deseti letech se rozsypal ořech a přitom zjistili, že iráfek je popraskaný… to jsou ty brašny můj čerstvý metrák k tomu :(

 3. Taky mám radost, že je to i pro jednotlivce a není nutné mít „chytrý“ telefén…

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*


Podpořte nás

Podpořte další rozvoj nezávislého online magazínu o cyklistické dopravě. Pomůžete nám udržet kvalitu obsahu s minimem reklamy.
nebo
Daruj
FacebookInstagramTwitterYouTube

Anketa

Využíváte v Praze sdílení kol (bikesharing)?

Výsledky →

Nahrávání ... Nahrávání ...
Archív anket →

Poslední komentáře

webdesign by 2046
↑ nahoru